İzmir'de Saç Ekimi Yapan Hastaneler ve Fiyatları

2016-12-22 12:44:00

İzmir Saç Ekim Merkezi

Genetik, yaşlanma, yetersiz ve kötü beslenme alışkanlıkları yada stres ve psikolojik problem veyahut depresyona bağlı olarak saç köklerinin zayıflaması, kıl yoğunlunun ve tutuculuğun azalmasıyla başlayan kellik problemleri artık çözülemeyecek sorun değiller. Son yıllarda en çok gelişme gösteren estetik işlemlerin başında saç ekimi gelmektedir. 
 

Psikilojinin ve özgüvenin de yerinde olması sağlığı direkt etkileyen faktörler arasındadır. Bu yüzden saç ekimine sadece estetik bir gözüyle bakmak yterli değildir. İşlem sonrası özgüvenin geri getirilmesi, ruh sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Fakat en önemli noktalardan biri saç ekimi yapan kurumun hastane bünyesinde olması ve ekimlerin hastane ortamında doktor gözetiminde yapılmasıdır. Cerrahi bir müdahale sayılan saç ekiminin merdiven altı ve hastane güvencesi vermeyen yerlerde yapılması ciddi sağlık problemleri oluşturabilir.

İzmir'de Saç Ekimi Yapan Hastaneler

HASTANE ORTAMINDA DOKTOR GÖZETİMİNDE 15 SENELİK TECRÜBEYLE VE UZMAN EKİPLE SİZLERE TAVSİYE EDEBİLECEĞİMİZ İZMİR SAÇ EKİM MERKEZİ'NİN WHATSAPP DANIŞMA HATTI AŞAĞIDADIR.

İzmir Saç Ekim Merkezi | Kirpik Ekimi, Kaş Ekimi, Saç Ekimi İzmir

0537 206 52 35

www.izmirsacekimmerkezi.net

 

whatsapp

14
0
0
Yorum Yaz